טיפול בצלקות

הזמן אמנם יכול לרפא פצע שטחי, אך לצערנו הוא לא תמיד מעלים את הצלקת. הצלקות שנוצרות עקב אקנה, חתך,ניתוח, כוויה, חשיפה ממושכת לאור שמש, עשויות להשאיר סימן על גופינו – לתמיד. טיפול בצלקות נועד לסייע בדיוק לאותן צלקות שלא נעלמות בשיטה הטבעית והרגילה. כיצד הטיפול מתבצע, מה חשוב לדעת וטיפים נוספים – בפסקאות הבאות שהכנו עבורכם.

 

סוגי טיפולים בצלקות
כיום, ישנם סוגים שונים של טיפולים בצלקות שכדאי להכיר. מומלץ מאוד להתייעץ תחילה עם רופא משפחה, ועל מנת לקבל את המידע הטוב ביותר והטיפול המתאים להתייעץ עם רופא המטפל בצלקות פלסטיקאי או רופא אסתטיקה.

 

טיפול באמצעות רצועות או ג’ל סיליקון
הסיליקון שמגיע בדרך כלל בתר ג’ל או יריעות, הוא פתרון ידוע ונפוץ עבור טיפול בצלקות ופצעים. הסיליקון מומלץ מאוד כזרז להחלמה של הפצע, וכמונע מהפצע להפוך לצלקת. במידה וכבר קיימת צלקת הסיליקון יכול להקל ולסייע במידת מה. כיום מצויים סוגים שונים של תכשירי סיליקון, אשר חלקם נמכרים גם ללא מרשם. יש לעקוב אחר הוראות השימוש של המוצר.

 

טיפולים טבעיים לצלקות
ישנם טיפולים טבעיים שונים אשר נועדו לסייע לתהליך ההחלמה של המצע ולטפל בצלקת קיימת במידת מה. שמן הקוקוס למשל נחשב כמסייע להחלמה מכוויה, חתך ואף קרעים רחבים בעור. מחקרים הראו כי בזכות שומן האומגה 3 וכן נוגדי החמצון הקיימים בשמן הקוקוס, ניתן לעכב את התפתחות הצלקת ואף לטשטש צלקת קיימת. ההמלצה הכללית הינה למרוח על האזור את שמן הקוקוס בין פעמיים לשלוש פעמים בכל יום.
כמו כן, קיימות שיטות טיפול טבעיות נוספות כגון משחות אלוורה, תמציות בצל וחבישה של האזור.

 

טיפול מתקדם לצלקת
טיפול מתקדם אשר משתמש בטכנולוגיות חדשות הינו טיפול באמצעות גלי רדיו + IPL, ולייזרים PDL+CO2′.
הטיפול הנ”ל מסייע הן לצלקות, הן לאקנה והן לפיגמנטציה של העור.
בזכות סדרת טיפולים ניתן לטשטש רבות את הצלקת, ובמקרים מסוימים, להחזיר את העור לקדמותו.

 

מה זה ?Co2 Laser
ליזר עוצמתי בעל יכולת אידוי וניקוי נגעים בעור בצורה נקיה מדוייקת ואלגנטית.
כל נגע בעור במיוחד באזורים רגישים כמו סביב העיניים בשפתיים ובאף, נתנים להסרה בעזרתו, באילחוש מקומי, ללא תפרים או צלקות.

פילינג – גולת הכותרת של המכשיר הינו פיליניג עמוק בו מוחלף העור המקומטט ורב הפיגמנטציות בעור חלק ובהיר,הטיפול מותאם ע”י הרופא,קיים זמן החלה של כשבוע ימים.
חשוב לציין שהוא מטפל גם בצלקות לרבות  צלקות הריון-סטריאות.

ד”ר אייל נס מבצע במרפאתו את הטיפול הנ”ל למאות לקוחות מדי שנה. מומלץ מאוד, לבחור רופא מנוסה אשר מכיר את המכשירים, מכיר את גוף האדם והכי חשוב יודע לעשות את עבודתו מהימנה.

עוד מידע בנושא טיפול בצלקות

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

Call Now Button077-8035297