טיפול בעור רפוי

עור רפוי הינה תופעה מוכרת מאוד. אנשים ברחבי הארץ והעולם מדווחים על עור רפוי. בשל הצורך הגובר והטכנולוגיה המפתחת קיים היום טיפול בעור רפוי, אשר נועד לסייע לאותם אנשים, לקבל חזרה את הביטחון וכן את המראה הבריא והרענן אליו הם שואפים.

 

עור רפוי – למי זה קורה?

 

ירידה דרסטית ומהירה במשקל
אנשים אשר סבלו שנים רבות מעודף משקל והחליטו לבצע שינוי מהיר, פעמים רבות יסבלו מעור רפוי. הסיבה לכך די הגיונית, במשך השנים העור ביצעה התאמה לגוף ולשומן, וכעת, כאשר אותו אדם השיל ממשקלו קילוגרמים רבים, לעור, אין לאן ללכת.

 

גיל והזדקנות
כחלק מהתהליכים הביולוגים המתרחשים בחיינו במהלך החיים, עצמות הפנים נספגות ויורדות בנפחן ובזוויות הפתיחה,כתוצאה מכך העור שהיה מתוח על פני הגולגולת מתרופף ומידלדל.ונוצרים אותם קמטים וקימטוטים בנוסף תופעה שמתרחשת אצל כולנו היא איבוד גמישות העור וכתוצאה מאיבוד הקולגן וכמות החומצה היאלרונית (החומר אשר מרכיב את עורנו). בקצב של 10% לשנה החל מגיל 35 ואילך,כתוצאה מכך עם הגיל והזקנה, תופעת עור רפוי יותר ויותר הינה תופעה נפוצה.

 

אורח חיים לא בריא
עישון – עישון ובמיוחד עישון למשך תקופה ארוכה גורם להפחתת ייצור הקולגן וכן פוגע בקולגן שנמצא בגופנו.
חשיפה מרובה לשמש – פוגעת במנגנון ייצור הקולגן ולפגיעה באלסטיות העור-ובכך גורמת לעור עודף.

 

 

עור רפוי – מהן דרכי הטיפול?

טיפול בעור רפוי
כיום, קיימים טיפולים שונים לעור רפוי. לכל טיפול ישנם יתרונות וחסרונות שכדאי להכיר. מומלץ להתייעץ עם רופא אודות עם הטיפול המומלץ ביותר עבורך.

 

טיפול טבעי לעור רפוי
בעזרת תזונה נכונה, ביצוע אימוני משקולות, ספורט ושתייה מרובה של מים ניתן לסייע לגוף למנוע עודפי עור וכן לטפל בעור רפוי קיים.הימנעות מחשיפה לשמש ועישון.חומרי הגנה מקרינת השמש לפנים

 

טיפול רפואי לעור רפוי
הרפואה מציעה מגוון רחב של טיפולים רפואים על מנת להסיר או להדק את העור הרפוי בגופך.
ניתן לבצע ניתוח להסרת עור עודף בחלקים שונים מהגוף: אזור הבטן, אזור הישבן, אזור המתניים, אזור הירכיים ועוד.
ניתן להדק את העור באמצעות שימוש במכשירים ייעודים: מכשירים אשר עושים שימוש בגלי רדיו או לחילופין באינפרא אדום. בעזרת שיטות אלו העור הופך למוצק יותר ורפוי פחות.

 

במידה ואתם סובלים מעור רפוי, מומלץ להתייעץ עם רופא אשר יציע לכם את הטיפול המתאים ביותר עבורכם. למידע נוסף ניתן ליצור קשר עם מרפאת ד”ר אייל נס בכל עת.

עוד מידע בנושא טיפול בעור רפוי

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

Call Now Button077-8035297