טיפול בצלוליט

הצטברויות של שומן תת-עורי בגושים, המובילה למראה גבשושי ולא אסתטי, ובשמה הנפוץ, צלוליטיס, היא תופעה אשר פוקדת נשים רבות ברחבי . הארץ והעולם.

החברה הצרפתית LPG מערכות, המציאה שיטה חדשנית לטיפול בצלוליט כבר בתחילת שנות ה- 90 הנקראת אנדרמולוגיה (Endermologie). שיטת ה- lpg מפעילה שילוב של מסאז על הרקמות העמוקות ופעולת יניקה. חשוב לציין כי lpg קיבלה את אישור ה- FDA האמריקאי להסרה זמנית של הצלוליט.

אנדרמולוגיה היא טכניקה לא פולשנית להפחתת צלוליט. בטכניקה זו משתמשים בגלילים באמצעותם מעסים עמוקות את האזור הבעייתי בעור ובה בעת מבצעים יניקה שמטרתה למתוח את העור ולהסיר שקערוריות. ההורמונים (בעיקר האסטרוגן) אצל האישה, גורמים לשורת שינויים ביניהם הצטברות שומן באזורים מסוימים בגוף כמו ירכיים וישבן.

הופעת השומן מתחת לעור ויצירת מחיצות ברקמות המקשרות מעגלות את התאים השומניים שמתגבשים לצורת צלוליט, אותו מנסים לפרק בטיפול lpg.

על מנת לבחור טיפול בצלוליט, חשוב מאוד לדעת את הדגשים הבאים.

 

צלוליט – אצל מי זה מופיע?

צלוליט מופיע לרוב בשל גנטיקה ומצב הורמונאלי ולא רק בשל השמנה. מה שאומר שישנן גם נשים רזות עם צלוליט. 

הסיכוי לצלוליט גובר בקרב נשים הן בשל הורמון האסטרוגן השכיח אצלן והן בבעלות כמות שומן גדולה. כלומר, הסיכוי גדל ככל שיש בגופך יותר שומן.

 

שיטות לטיפול בצלוליט

על מנת להפטר מצלוליטיס ישנן מספר אפשרויות אשר יכולות לסייע לך. אנו נציין מספר שיטות מוכרות, אשר נהוגות בארץ ובעולם מזה שנים רבות וידועות בתוצאותיהן המוכחות. על מנת לבחור את השיטה והטיפול המתאימים לך, מומלץ להתייעץ עם גורם מוסמך, כשאשר הגורם הטוב ביותר הוא רופא אסתטיקה.

 

טיפול בצלוליטיס באופן טבעי

הדרך הטבעית לטיפול בצלוליט היא הזרמת דם לאזורים בהן את סובלת מהתופעה. כיצד עושים זאת? ניחשת נכון! תנועה! תנועה יכולה להתבטא בעזרת ריקוד, שיעורי יוגה, הליכות, ריצות, רכיבה ועוד. בעזרת תנועה מצד אחד מוזרם דם לאותם אזורים ומן הצד השני הפעילויות הללו מעודדות את הגוף להשתמש בשומן כמקור אנרגיה ולבנות שרירים.כמובן שהדבר דורש פעילות אינטנסיבית על בסיס יומי ממושך וארוך טווח.

 

טיפול בצלוליט בעזרת עיסוי לימפאטי

עיסוי לימפאטי עמוק הוא טיפול מוכר מאוד ויעיל מאוד לטיפול בצלוליט. העיסוי שאינו דומה לעיסוי שוודי עדין ומפנק, נועד להזרים את הדם בעיקר באזורים בהם הצלוליט מופיע. מומלץ מאוד לבצע את העיסוי בעזרת מעסה מומחה ולבצע מספר עיסויים במידת הצורך.

 

טיפול בצלוליט בעזרת מכשיר ואקום

מדובר בשיטת טיפול יעילה מאוד, אשר איננה כואבת ומטרתה לעודד את רקמות העור להתחדש וכן לבצע סילוק של רעלים מהגוף. כיום ישנם מכשירים מתקדמים מאוד אשר לצד עיסוי והמלצות מרופא יוכלו לסייע רבות על הצלוליט. הטיפול בדרך כלל דורש סדרת טיפולים.

הטיפול היעיל והמוכח משנים הינו שיטת האנדומרולוגיה הצרפתית בעזרת מכשיר -LPG המאחד במכשיר אחד את העיסוי והואקום המרקים את הצלוליט ומפנים את תאי השומן למערכת הלימפה ומשם לדם ודרך הכליות מופרש בשתן.

 

טיפול בצלוליט בעזרת מיזותרפיה

בטיפול מיזותרפיה או בשמו השני בטיפול ליפותרפיה מתבצעת המסת שומן. במסגרת הטיפול מוזרקים חומרים מיוחדים אשר מבצעים פירוק של תאי השומן באזור הסובל מצלוליט. הטיפול נחשב יעיל מאוד ואולי היעיל ביותר, דורש מספר פגישות ואמנם בדרך כלל יקר מאשר הטיפולים האחרים.

 

טיפול בצלוליט בפירוק שומן בקור

בשנים האחרונות הוכנס לשימוש פירוק שומן בקור,המיועד להעלמת צברי שומן באזורים עקשניים ספציפיים כמו ירכיים עכוז ועוד. אחת התופעות המתרחשות בעקבות הטיפול כתוצאה משנית היא העלמות הצלוליט באזור שטופל.

עוד מידע בנושא טיפול בצלוליט

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

Call Now Button077-8035297