טיפול אנטי אייג'ינג

טיפול אנטי אייג’ינג הפך להיות למבוקש מאוד בעשור האחרון. ברחבי הארץ והעולם אלפי אנשים, גברים ונשים מעוניינים בשיפור בעור הפנים. מה זה טיפול אנטי אייג’ינג, מה חשוב לדעת ודגשים חשובים – בפסקאות הבאות שהכנו במיוחד עבורכם.

 

 

הצורך באנטי אייג’ינג

בעולם המודרני, המודעות לבריאות, לטיפוח ולעור הגוף רק גוברת עם השנים. החיפוש אחר חיי נעורים, מעסיק את המדענים המבוקשים והמצליחים ביותר ברחבי העולם. ועד שהם ימצאו את תרופת הקסם, פותחו מגוון אמצעים להעלמת קמטים, למתיחת העור ולהחלקתו.

 

 

 

טיפול אנטי אייג’ינג באמצעות גלי רדיו RF

גלי רדיו מאפשרים טיפול יעיל מאוד לעור הפנים ולאנטי אייג’ינג. גלי הרדיו חודרים את שכבת העור החיצונית ומעודדת את הגוף לייצר קולגן. הקולגן הינו חלבון מבני אשר נמצא בעורנו. עם השנים ישנה ירידה ברמת הקולגן ועל כן אנו עדים לשינויים בעור שלנו. בזכות אותם גלי רדיו, ניתן להחזיר לעור את המראה הבריא והרענן.

 

 

אפשרויות נוספות לטיפול אנטי אייג’ינג

 

 

חומצות לפנים

ישנן חומצות מיוחדות אשר מסייעות לעור להתחדש ולמנוע מהעור להמשיך ולהדרדר.

חומצה היאלורונית לשפתיים – על מנת להחזיר את הבריאות והצבע לאיזור השפתיים הזרקת חומצה היאלורונית יכולה לסייע רבות.

 

 

שמירה על הבריאות באמצעות פעילות ותזונה

שתי דרכים יעילות וחשובות לשמירה על עור בריא וגוף בריא הן:

1) פעילות ותזונה -פ עילות ספורטיבית כמו ריקוד, הליכה, ריצה, אפניים, שחייה וכו’, מזרימים את הדם ומשפרים את המערכת החיסונית, השרירים והעצמות. תזונה בריאה המשלבת ירקות, ויטמנים, מינרלים וחלבונים, מסייעת לגוף לקבל את כל הדרוש לו על מנת לשמור על הגוף והעור.

 

 

 

 

טיפול אנטי אייג’ינג באמצעות גלי אור IPL

מכשיר גלי האור הינו מכשיר מתקדם מאוד אשר מאפשר טיפול בפיגמנטציה של העור. המכשיר מסייע להעלים כתמי שמש, לצד הזדקנות של עור הגוף והפנים.

 

 

בחירת הטיפול המתאים ביותר עבורכם

על מנת לבחור את טיפול האנטי אייג’ינג המתאים ביותר עבורכם, ד”ר אייל נס, מזמין אתכם למרפאתו על מנת לבדוק את מצב עורכם, ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

 

REJUVINATION – תהליך הצערת ומיצוק הפנים הנעשה באופן שמרני וקליל ללא זמן החלמה באמצעות ה-PICO-WAY LASER בטיפול זה מעורר הליזר את שכבת הביניים בעור ליצור קולגן ואלסטין המצעיר וממצק את הפנים לקבלת מראה צעיר

 

עוד מידע בנושא אנטי אייג'טינג

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

Call Now Button077-8035297