הסרת פגעי שמש

ישראלים רבים פוקדים את החופים בישראל, תאילנד, דרום אמריקה, ספרד ופורטוגל ונהנים משמש טובה, חמה ונעימה. לצערנו, עם הכיף מגיעה גם סכנה. חשיפה ממושכת לאור השמש, גם עם תכשירי הגנה, עשויה להוביל לפגעי שמש. במיוחד בשל המזג האוויר החם בישראל, אלפי ישראלים מעוניינים בהסרת פגעי שמש.

 

הסרת פגעי שמש באמצעות מכשיר IPL
מכשיר ה-IPL הינו מכשיר מתקדם ואיכותי. הטיפול מוכר ונמצא כיעיל עבור כתמי שמש וכן עבור כתמים מסוגים נוספים כדוגמת גיל, נמשים ועוד. בעזרת קרן החודרת את העור, ניתן לטפל בפיגמנטים (בכתמים) על הגוף ובאמצעות סדרת טיפולים ניתן להגיע לתוצאות איכותיות.

 

הסרת פגעי שמש באמצעות PICO LASER
טכנולוגית PICO הינה הטכנלוגיה המתקדמת ביותר ברמה של מהירות פולס הליזר ההופך לאנרגייה על קולית המפרקת את הפיגמנט והצבע לחלקיקים קטנים ,שבהמשך נבלעים על ידי המערכת הפאגוציטארית בגופנו ומסולקת מהגוף,זאת ועוד מעבר ליעילות בטיפול הסרת הפיגמנטציה הטיפול אינו יוצר חום לכן העור המטופל נשמר בשלמותו ולא נפגע כמו בשיטות הליזר הישנות יותר שהינן על בסיס תרמי-חימום. בפיגמנטציה של העור. גם כאן, בדומה ל-IPL, נדרשת סדרת טיפולים על מנת להגיע לתוצאה משמעותית וניכרת לעין. למרות זאת, נדגיש שבמקרים מסוימים מספיקים שני טיפולים ואף טיפול אחד בלבד באמצעות PICO LASER על מנת להשיג את התוצאות הרצויות.

 

טיפים חשובים להסרת פגעי שמש
התייעצו עם רופא – כיום, מצויות שיטות שונות לטיפול להסרת פגעי שמש. על מנת לבחור את הטיפול הטוב ביותר עבורכם מומלץ להתייעץ עם ד”ר אייל נס, אשר יעניק לכם מידע רלוונטי ועדכני אשר יתאים לצרכים ולדרישות שלכם.

העונה האידיאלית – בעקבות הטיפול, תתבקשו שלא להחשף לשמש. ועל כן, החורף הינו העונה המומלצת ביותר שכן הטמפרטורה יורדת, קריר והסיכון לחשיפה חזקה לשמש – פוחת.

הקפידו על הגנה מאור השמש – לפעמים, אנשים חושבים שאם הם כבר סובלים מפגעי שמש אז לא יכול להיות גרוע יותר. ההפך הוא הנכון, בשל פגעי השמש, עליכם להיזהר כפליים בחשיפה. על מנת להבטיח כי הטיפול יתבצע בצורה הטובה ביותר, עליכם לוודא כי בין טיפול לטיפול וגם לאחר תם הטיפולים אתם מקפידים שלא להיחשף בשעות הקרינה הגבוהות ביותר, וכן כי אתם נוקטים באמצעי הגנה מתאימים (תכשירי הגנה וביגוד).

חשיפה מתונה לשמש, בשעות נכונות, יכולה להבטיח המשך הנאה מהשמש שלנו, לצד המשך שמירה על גופינו.

עוד מידע בנושא הסרת פגעי שמש

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

Call Now Button077-8035297