הרמת פנים עם רדיאס

כיום, המודעות לאסתטיקה, לעור ולקמטים רק הולכת וגוברת. יותר ויותר אנשים פועלים בדרכים שונות על מנת לשמר את עור הפנים שלהם ולהבטיח כי הוא ישאר בריא ועד כמה שניתן – צעיר.
רדיאס הינו חומר איכותי ומוכר לתיקון פגמים בפנים וכן למילוי קמטים. מיצוק הפנים עם רדיאס מאפשר טיפול איכותי אשר נשמר למשך כשנה וחצי ואף יותר.

רדיאס – מידע על החומר
הרדיאס עשוי מתערובת של סידן-קלציום הידרוקסיאפטיטי וג'ל קרבוקסימתיל צלולוז וכך משמש לעיצוב קווי הלסת, לפיסול האף, לבניית סנטר ולמיצוק כללי של אזור הפנים והצוואר. מאחורי הקלעים, החומר מעודד את העור ליצור גורמי מתיחה,אלסטין וקולגן לקבלת מבנה צעיר ומתוח באופן טבעי. מיצוק הפנים עם רדיאס מאפשר קבלת תוצאות בתוך חודשיים מהזרקה ואשר נמשכות לאורך זמן עד כשנתיים.

 

מיצוק הפנים עם רדיאס

מיצוק הפנים עם רדיאס מתבצע על ידי רופא מוסמך
הן מבחינה חוקית והן מבחינה מקצועית, על רופא מוסמך בלבד מוטלת האחריות לבצע מיצוק פנים עם רדיאס. ד"ר אייל נס ומרפאתו מבצעים זאת בצורה המקצועית ביותר עם נסיון ארוך שנים.

 

לאחר כמה זמן יש צורך בחידוש?

הטיפול עם רדיאס, בזכות העידוד הטבעי של הגוף לייצר קולגן מחזיק כפי שציינו לפני כן כשנה וחצי ואף יותר. על כן, לאחר כשנה וחצי,שנתיים, וכאשר ניכר כי ההשפעה יורדת, ניתן לחדש את הטיפול בהתאם להנחיות והמלצות הרופא בלבד.
הסיבה שהחומר מחזיק כשנה וחצי-שנתיים היא מכיוון שמדובר בתהליך הטבעי והמתמשך של תהליך ההזדקנות הטבעית.

בטיחות מיצוק הפנים עם רדיאס

הרדיאס קיבל את אישור ה FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) ונמצא בשימוש מזה – 16 שנים.
חשוב לדעת, כי על מנת להבטיח טיפול איכותי, שנשמר לטווח ארוך והכי חשוב – שלא פוגע בצורה זו או אחרת בגוף, ד"ר אייל נס עובד עם החומרים האיכותיים ביותר. בעזרת טכנולוגיה חדשנית, ניסיון רב וכן חומרי אלחוש מקומי במידת הצורך, הטיפול יעבור בצורה מיטבית וכך גם הימים לאחר מכן.

האם קיימות תופעות לוואי?

הזרקת הרדיאס נחשבת לבטיחותית, ובוצעה על מיליוני נשים בארץ ובעולם. עם זאת, כבכל תהליך עלולה להיות להזרקה תופעות לוואי כגון נפיחות, אדמומיות וזיהום נקודתי. במידה ואחת התופעות מופיעות יש לדווח עליהן באופן מיידי לרופא מקצועי ומוסמך אשר ייתן מענה ופיתרון לבעיה.

הרמת פנים ומיצוק עם רדיאס

עוד מידע בנושא הרמת פנים עם רדיאס

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

הצהרת נגישות
077-8051948