העלמת ורידים

ורידים ובעיקר ורידים בולטים באזור הרגל, או בפנים על פני הלחיים או האף, הינם תופעה אשר מפריעה ומעסיקה אנשים רבים בארץ ובעולם. על אף שיש אנשים ובעיקר ספורטאים אשר גאים בורידים באזורים שונים בגופם, הופעת ורידים בולטים יכולה להיות לא רק בעיה אסתטית אלא גם בעיה רפואית. עוד על התופעה והטיפול – בפסקאות שמובאות לפניכם.

 

הצורך בהעלמת ורידים

הצורך בהעלמת ורידים עולה רק כאשר אתם מבחינים ואף חשים כי הורידים בולטים בצורה יוצאת דופן.
הצורך האמיתי בהעלמת ורידים איננו קשור כלל לבעיה אסתטית אלא לבעיה רפואית – ורידים בולטים בצורה חריגה יכולים להוביל לכאב, לבצקות, לדימום, לדלקת ,לפצע. ופיגמנטציה מכוערת בעור

 

הסיבה להופעת הורידים הבולטים

הורידים מופיעים בשל פגיעה במסתמים הייחודים להם. הדם אמור לזרום לעבר הלב דרך אותם ורידים ואם זאת, במידה והמסתמים אינם תקינים, הזרימה מתהפכת והדם חוזר ומגיע גם לרגליים.

 

מי סובל מהוורידים הללו

חשוב לציין כי הצורך בהעלמת ורידים יחסית נפוץ באוכלוסיה. במהלך החיים בין 10% ל – 26% מהאוכלוסיה הגברית עשויים לגלות כי יש להם ורידים בולטים וכי 30% ל – 52% מהאוכלוסיה הנשית עשויים לגלות כי יש להן ורידים בולטים.

 

הסיבות להופעת ורידים בולטים

ישנן סיבות שונות להופעת ורידים בולטים, כפי שניתן לראות נשים סובלות יותר מגברים מתופעה זו ולא סתם – ההריון, הגלולות שנשים נוטלות על מנת למנוע הריון, אכן מגבירים את הסיכוי להופעת הורידים הבולטים. בנוסף אנשים אשר סובלים מפציעות באזור הרגליים, או לחילופין אלו שעומדים במשך זמן רב וממושך עשויים לסבול מהתופעה גם כן. "מחלת הספרים"

 

טיפול להעלמת ורידים

ראשית נדגיש, כי על מנת לבחור את הטיפול המתאים ביותר, ולוודא כי אכן יש צורך בהעלמת ורידים, יש להתייעץ עם רופא מוסמך אשר יבחן את גופכם ויסייע לכם בקבלת ההחלטה.
הטיפולים העומדים לרשותכם הם: טיפול באמצעות גלי לייזר, Nd-YAG וכן טיפול באמצעות גלי רדיו,
ניתוח אשר מתבצע בהרדמה כללית ובו מתבצע הסרת הוריד,עם צלקות ,תפרים וזמן החלמה של חודשיים בגרביים אלסטיות הטרשה ורידית. ע'י הזרקת קצף מקומית

נציין כי כל טיפול אורך זמן שונה, לכל טיפול יש תופעות לוואי שונות, יתרונות וחסרונות וכן לכל טיפול עלויות שונות. על כן, ד"ר אייל נס, עומד לרשותכם על מנת שהבחירה שתבצעו תהיה הנכונה והבטוחה ביותר עבורכם.

העלמת ורידים ברגליים

עוד מידע בנושא העלמת ורידים

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

הצהרת נגישות
077-8051948