קשירות טחורים

היום, יש שיטות רבות ומגוונות עבור טיפול בטחורים, וכן טיפול בכאבים הנלווים אליהם. על ידי טיפול בטחורים אנחנו בעצם מטפלים בהצטברות של כלי דם שמופיעים באזור פי הטבעת שלנו.

יש מספר אוכלוסיות, שיותר חשופות לטחורים, ולכן אם אתם נמנים עליהן, אין צורך להתרגש או להיבהל – אלא פשוט לגשת למרפאה שאתם סומכים עליה ולבצע טיפול בטחורים. האוכלוסיות הן בעיקר נשים בהריון ולאחר לידה, אנשים הסובלים מבעיות עצירות, אנשים עם לחץ דם גבוה – ואפילו ספורטאים המבצעים פעילות גופנית מאומצת לאורך זמן. ברוב המקרים טיפול בטחורים נעשה לאחר גיל 50, אולם אין מה להילחץ אם יש צורך בטיפול גם בגיל מוקדם יותר. כמובן שבכל מקרה שבו גיליתם שיש לכם טחורים, כדאי להיוועץ עם רופא מה לעשות וכיצד לטפל בהם.

 

איך מבצעים טיפול בטחורים?

במקרים רבים, בעיית הטחורים היא לא מסובכת כל כך, וניתן לפתור אותה אף ללא שום התערבות רפואית. במקרה כזה מומלץ ללכת קודם לפרוקטולוג מומחה שיחווה דעה, ואז יגיד לנו מה השיטה הטובה ביותר. יש הרבה שיטות של טיפול בטחורים קלים כמו שימוש באמבט ישיבה מיוחד, שימוש בראש מקלחת נמתח, שימוש בבידה, שהוא כיור מיוחד לרחצה של אזור האגן ואיברי המין, ולקיחה של משככי כאבים ייעודיים לטיפול באזור הישבן ובטחורים. יודגש, כי טיפול בטחורים דורש גם שינוי מסוים באורח החיים, אך מדובר בשינוי חיובי בכל מקרה – שתייה מרובה של מים והימנעות ממשקאות חריפים, וכן שמירה על הגיינת אזור פי הטבעת, כולל שטיפה מרובה. יודגש גם שצריך למנוע לחץ על האזור, בין השאר ע”י תרגול של ישיבה נכונה וקצרה ככל האפשר.

במידת הצורך, יש כמובן אפשרות גם של טיפול בטחורים באמצעים רפואיים שונים, שהיום כבר נחשבים למתקדמים ובחלק מהמקרים אף נטולי כאב וללא צורך בהרדמה או אשפוז. מדובר בשיטת טיפול בקשירה המתבצעת במרפאה ללא צורך בהרדמה וללא כאב.  באמצעות קשירתם של כלי הדם, מתנוונים הטחורים ונפלטים כעבור שבועיים. טיפול זה נחשב לשיטה טובה מאוד שכן חוסכת ניתוח והרדמה אך מוגבלת לטחורים עד דרגה 2.

 

הקליניקה לבריאות ואסתטיקה מבצעת עבורכם טיפול בטחורים

הקליניקה לבריאות ואסתטיקה נוסדה בשנת 1993 ע”י ד”ר אייל נס – כירורג ופרוקטולוג מומחה, ומתמחה בין השאר גם בטיפול בטחורים. טיפול בטחורים דורש ניסיון, אחריות ועדינות רבה – ואת כולם תוכלו למצוא בקליניקה לבריאות ואסתטיקה. השיטות בהן אנו עושים שימוש הן בטוחות לחלוטין, ללא כל ניתוח או התערבות כירורגית, ואת התוצאות אתם תרגישו בשטח.

אם אתם רוצים לעבור טיפול בטחורים שיהיה מהיר, נטול כאב ונוח – צרו קשר עם הקליניקה לאסתטיקה ובריאות, ואנחנו נטפל בכם עם במקצועיות ובאחריות.

 

 

עוד מידע בנושא קשירת טחורים

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

Call Now Button077-8035297