הסרת שיער בלייזר לעור רגיש

מדי שנה ישראלים רבים מחליטים לעשות את הצעד שהם כה חיכו לו – לגשת למכון להסרת שיער בלייזר. מתרגשים, לחוצים, ואולי מעט מבולבלים, הם שומעים על שיטת הטיפול, ומקווים שהשיטה אכן תעבוד עליהם. אם קראתם או שמעתם על שיטת הטיפול Candela ND-YAG ואתם תוהים כיצד היא עובדת ולמי היא מיועדת, אנחנו כאן על מנת לעשות סדר בדברים.

מהי טכנולוגית Candela ND-YAG

טכנולוגית Candela ND-YAG ובעברית טכנולוגית הקנדלה, הינה טכנולוגיה להסרת שיער בלייזר. המאפיין הייחודי של שיטה זו הינו מנגנון קירור מתקדם אשר מסייע רבות להורדת תחושת הכאב בזמן הטיפול.

מכשיר ה – Candela ND-YAG מאפשר לבצע טיפול מדויק, נוח ומתאים לצרכים האישיים של המטופל. המכשיר מאפשר הסרת שיער מדויקת מהאזור הרצוי.

מנגנון הקירור של המכשיר נראה DCD ומבצע פיזור אוויר קר על פני העור, רגע לפני שקרן הלייזר שמטפלת ברקמות העמוקות נוגעת בעור. 

בנוסף, חשוב להכיר כי המכשיר קיבל אישורים ובדיקות של משרד הבריאות בישראל, ארגון הבריאות של ארה"ב שנקרא ה FDA, וכן בעלת תו התקן האירופאי CE.

יתרונות מכשיר הסרת הלייזר Candela ND-YAG

למכשיר Candela ND-YAG ישנן יתרונות רבים, אשר מציבות אותו בין מכשירי הלייזר המוכרים והמובילים ביותר בעולם כולו. אלא היתרונות שכדאי להכיר:

  • מדובר במכשיר הלייזר העוצמתי ביותר הקיים,מסוגל להגיע לעומק העור.
  • הוא בעל יכולת לאדות ולהעלים כלי דם וקופרוז ברגליים ביעילות וביסודיות רבה, ללא חודרנות או זמן החלמה ממושך,או צורך בחבישות וגרביונים.
  • הפחחת כאבים – מנגנון ה DCD שציינו קודם, מקל רבות על תהליך הטיפול. באמצעות מנגנון קירור זה, המטופל שעובר את תהליך הסרת השיער חווה פחות כאבים לאורך התהליך
  • התאמה לאוכלוסיה רבה – באמצעות הטכנולוגיה החדשנית במכשיר הסרת הלייזר הזה, טיפול הסרת השיער מתאים לאנשים בעלי גוון עור כהה וכן לבעלי גוון עור בהיר.
  • המכשיר מדויק מאוד ועל כן מתאים לשיער בינוני ואף פלומתי. את השיער הפלומתי מוצאים פעמים רבות באזור הפנים.
  • עומד בתקנים של ישראל, אירופה וארה"ב.

אם הינכם מתלבטים האם כדאי לבצע הליך הסרת שיער בלייזר באמצעות Candela ND-YAG, דעו כי ניתן להתייעץ עימנו ולקבל פרטים נוספים!

באמצעות שיקול דעת והחלטה נכונה, תהליך הסרת הלייזר יכול להיות תהליך נעים, איכותי וכזה שנשמר לאורך זמן.

הסרת שיער בלייזר לעור כהה רגיש

עוד מידע בנושא הסרת שיער

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

הצהרת נגישות
077-8051948