טיפול בפיסורה

כאשר מדובר על טיפול בפיסורה, אנשים לעתים חושבים כי מדובר בטחורים, אולם טיפול בפיסורה מדבר על טיפול בבעיה אחרת. בטיפול בפיסורה אנחנו למעשה מטפלים בחתך / פצע שנמצא באזור פי הטבעת שלנו, או ממש באזור התעלה האנאלית. על ידי טיפול בפיסורה אנחנו למעשה מטפלים בחתך, וכך מעלימים בעיות של דימום וכאבים כשאנו הולכים לשירותים. קיימת שיטה מהירה ופשוטה לטפל בפיסורה ע’י הזרקת חומר מילוי, במרפאתנו בהזרקה אחת של חומר מילוי ניתן לרפא את הפיסורה ולחסוך סבל רב.

מבחינת האוכלוסייה שחשופה לבעיה, מדובר בעיקר על נשים בהריון, שכן אזור האגן עובר שינויים במהלך ההיריון ולאחר הלידה, וכן אצל אנשים הסובלים מבעיות מעיים שונות – אולם כולם יכולים לקבל את אותו טיפול בפיסורה. חשוב מאד להדגיש, כי במקרים רבים של הופעת פיסורה – מדובר במקרים קלים במיוחד. יש מקרים בהם החתך הוא לא עמוק יותר מחתך של נייר – תהליך הריפוי מהיר יותר.

 

סוגי הטיפול בפיסורה

 אם בכל זאת אנחנו צריכים לבצע הליך רפואי של טיפול בפיסורה, יש מספר שיטות. בעבר, היה נהוג לבצע ניתוח באזור – היתרון של ניתוח היה אחוזי ההצלחה הגבוהים שלו – כ80% בכל המקרים. עם תופעות לוואי של הפרעות סוגרים של 10-20% בדרגות שונות. אולם, כיום יש שיטות נוחות יותר של טיפול בפיסורה – כאשר אחוזי ההצלחה הגבוהים עדיין נשמרים. הניתוח עדיין קיים – אולם הוא קיים כמוצא אחרון למקרים המורכבים יותר של פיסורה.  קיימת אפשרות לבצע זריקות חומר מילוי לאזור, המרפה את השריר ומאפשר לפיסורה להירפא עצמונית, טיפול אשר מוכיח את יעילותו ונפלא בפשטותו. שיטה נוספת היא טיפול במשחות, הדורשת טיפול ממושך של מספר חודשים בהחלמה איטית. בסופו של דבר חשוב לזכור, כי אם יש חשד לפיסורה – הדבר הטוב ביותר שכדאי לעשות הוא ללכת אל רופא פרוקטולוג ולבדוק את האפשרויות של טיפול בפיסורה – שכן הרופא יכול לאבחן את הבעיה, את חומרתה, ולתת לנו אתה טיפול טוב ביותר עבורה.

 

 

הקליניקה לבריאות ואסתטיקה מטפלת בפיסורה שלכם

 אם אתם מחפשים מקום מקצועי ובעל ניסיון בצפון הארץ שיבצע עבורכם טיפול בפיסורה – הקליניקה לבריאות ואסתטיקה היא בהחלט המקום בשבילכם! את הקליניקה מנהל ד”ר אייל נס – רופא מומחה בתחום הכירורגיה והפרוקטולוגיה. ד”ר אייל נס הקים את הקליניקה לבריאות ואסתטיקה בשנת 1993 – ומאז הקליניקה משרתת את כל תושבי הצפון, ובפרט את אלה שרוצים לעבור טיפול בפיסורה שלהם. השילוב בין המומחיות הכירורגית למומחיות הפרוקטולוגית של ד”ר אייל נס, והניסיון הרב שצבר בתחום, מבטיחים לכם שאתם תעברו טיפול בפיסורה שיהיה פשוט, יעיל, וללא כל צורך בניתוח. זה הזמן לטפל בפיסורה, לגשת אל הקליניקה לבריאות ואסתטיקה – ולחזור אל החיים הנוחים והנעימים שלנו במהרה.

 

עוד מידע בנושא טיפול בפיסורה

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם

Call Now Button077-8035297