שיטות ואמצעים

השינוי מתחיל עם כניסתך למרפאה, מוסיקת עמים רוגעת וקטורת נעימה. באווירה נינוחה הנך מתבקש/ת למלא שאלון רפואי (אנמנזה) להערכת הבעיות הרפואיות הקיימות לרבות תרופות ורגישויות וכן שאלון ייחודי לסיווג אופי ההשמנה ודירוגה. בהמשך מתבצעת בדיקה ע"י הרופא: מדידות גובה, משקל, היקפים, BMI ואחוז שומן. נקבעת ומותאמת תוכנית אישית להפחתת משקל, ממש כמו שתופרים שמלת כלה או חליפת חתן לחתונה.

בכל מפגש שבועי מוצבים יעדים לשינוי הרגלים וזמנים להשגתם, מותאמת שיטת העזר המתאימה למטופל:כמוסות שובע הומופאטיות, או  דיקור סיני, או היפנוזה רפואית או שילובים של הטיפולים השונים.

הומופטיה –כמוסות שובע

זו גישה ותורה טיפולית המתבססת על חיזוק חוסנו הטבעי של האדם להלחם ולהדביר תחלואים ומחלות שונות.
בשיטה זאת ניתנות תרופות העשויות מצמחי מרפא ומינרלים טבעיים בכמויות קטנות ומדוללות עד כדי 1:1000 ויותר…
התרופות מחזקות תהליכים טבעיים בגוף העוזרים להתגבר על המחלה.
הכמוסות הטיפוליות הניתנות במרפאתנו הן טבעיות לחלוטין ,עשויות צמחי מרפא ואצות ים,נרקחות בבית מרקחת הומאופטי על יד רוקח מדופלם ובפיקוח משרד הבריאות.
מטרת הכמוסות לתת תחושת שובע ומלאות ולשפר את הענות הגוף לתהליך.

אקופנטורה-דיקור סיני

במרפאה הסינית מקובל לאורך מאות שנים לטפל בבעיות רפואיות על ידי דיקור על פי שיטה זו קיימות נקודות מיוחדות בגוף ובהן קצוות עצבים המשפיעים על אברים ותחלואים פנימיים בגוף.קיימת מפה מפורטת עם נקודות ממוקדות.
בשיטה זו שקנתה לה גם אחיזה בעולם המערבי מטפלים במגוון רחב של מחלות
ובעיות. באפרכסת האוזן מצויה נקודה Gהקרויה נקודת הקיבה אשר בעת דיקורה גורמת לתחושת מלאות ושובע. כך שניתן לחוש בכמות קטנה של מזון בשובע, בכל ביקור הרופא מוודא ומחזק את נקודת הדיקור ומעת לעת מחליפה בחדשה.

היפנוזה רפואית

מודעות אחרת, מי מאיתנו לא מוצא את עצמו חושב על משהו ושוקע במין חלום בהקיץ עד אשר מישהו קורא לו בקול רם או נוגע בכדי להחזירו למציאות. בדיוק באותה דרך מוביל המהפנט את המהופנט לאותם מחוזות רצויים בעומק תת ההכרה על מנת להביא למודעות שונה בכדי לפתור בעיה כאובה, שמפריעה לו לתפקד כהלכה בחיי היום יום.
אין צורך לדבר במהלך התהליך או לגלות " סודות", השליטה בתהליך מצויה לאורך כל התהליך בידי המטופל ואפשרי לצאת מהתהליך בכל רגע נתון.בשיטה זו ניתן להקנות הרגלי אכילה ושתיה נכונים,לגמול מהתמכרויות למתוק,ולאפשר תהליך הרגעה והורדת חרדה.

LPG –עיסוי לימפאטי

באווירה שלווה רוגעת ובשכיבה מתבצע הטיפול על ידי מטפלים מוסמכים המעניקים חוויה שמימית במשך 35 דקות, ובסוף סידרת הטיפולים תוצאות מרשימות בהקטנת מידות ההיקפים.מרקם עור גמיש וצעיר והפחתה מרשימה של הצלוליט.
מדובר כאן בשילוב מנצח, דיאטה בשיטה ההוליסטית וטיפול LPG המשלימים זה את זה להשגת תוצאות טובות יותר ומהירות יותר.
כל קילוגרם שמופחת בא לידי ביטוי מוקדם יותר בהיקף היורד, תופעת העור הנפול בעת אובדן המשקל נחסך ונמנע ע"י מתיחתו וחיטוב הגוף בעיסוי ה- LPG.
בואו תיהנו מחוויות הLPG לטיפול ניסיון.
תראו תוצאות על אנשים, תשמעו על קורת הרוח של חוויה מרגיעה זו ותבינו את חשיבותה בעידן של חיים אינטנסיביים ומלחיצים בהם אנו חיים.
Call Now Button077-9966880