חיטוב הגוף

הרזיה מהירה ונכונה – כולנו רוצים להיראות טוב יותר. יש היום שיטות רבות עבור דיאטות מהירות וחיטוב הגוף שלנו, ולא תמיד אנחנו יודעים מהי השיטה הטובה ביותר עבורנו. לפני שאנחנו רצים לנסות את השיטות השונות של הרזיה מהירה, כדאי שנבין מהם המדדים שעוזרים לנו לדעת באיזה קבוצת משקל אנחנו. כל מי שרוצה לעבור תהליך של חיטוב הגוף, צריך ללכת לרופא מוסמך ולעבור בדיקה של BMI. מהי BMI? מדובר בראשי תיבות של Body Mass Index, ומדובר בשיטה שהומצאה במאה ה19, על מנת לחשב מהו המצב הבריאותי בו מצוי אדם מסוים. BMI מתייחס ליחס שבין הגובה למשקל שלנו, והחישוב עצמו הוא פשוט מאד – המשקל שלנו, לחלק לגובה בריבוע. את התוצאה המתקבלת בודקים בטבלה של BMI ולומדים מה מצבנו הבריאותי. את הBMI כדאי לעבור אצל רופא מוסמך, שיוכל לתת לנו מידע רב על המדד שנתקבל, ולהתאים לנו תוכנית לצורך חיטוב הגוף ולבצע הרזיה מהירה אך גם נכונה ויעילה.

איך כדאי לבצע הרזיה מהירה נכונה ולחטב את הגוף?

כאמור, ישנם דיאטות מהירות רבות של ביצוע התהליך של הרזיה מהירה, נכונה וחיטוב הגוף. אחת השיטות הפופולאריות שתופסות תאוצה היא השיטה ההוליסטית. מדובר בשיטה של רפואה אלטרנטיבית, אשר גם רופאים מערביים רבים עושים בה שימוש. השיטה למעשה מתבססת על דיאטה לאורך זמן, בשילוב עם תרופות הומיאופתיות, עשויות כולן מחומרים טבעיים. השימוש בתרופות אלו הוא בטוח לחלוטין, ורקיחתן נעשית על ידי רוקח מוסמך ותחת פיקוח של משרד הבריאות.

מטרת התרופות היא למעשה לעזור לנו להגיע לתחושה של שובע, מבלי להכניס עוד מזון לתוך הגוף. מקובל היום גם לשלב אלמנטים של רפואה סינית בתהליך של חיטוב הגוף, ובפרט דיקור סיני. הרעיון של דיקור סיני מתבסס על כך שע"י דיקור של איברים חיצוניים אנחנו מטפלים גם באיברים הפנימיים שלנו – לכן דיקור בנקודה G המצויה באוזן עוזרת בהקטנת כמויות האוכל ומסייעת להפחתת המשקל ולחיטוב הגוף.

בקליניקה לבריאות ואסתטיקה מחטבים את הגוף – דיאטה מהירה וקלה

מעוניינים לעבור תהליך של חיטוב הגוף או הרזיה מהירה? הגעתם למקום הנכון! הקליניקה לבריאות ואסתטיקה בניהולו של ד"ר אייל נס עוזרת לכם להגיע לתוצאות שתמיד רציתם ע"י ביצוע של תהליך של חיטוב הגוף. בקליניקה לבריאות ואסתטיקה אנחנו משלבים בין מספר אלמנטים, על מנת שאתם תגיעו לתוצאות הרצויות. ד"ר אייל נס, מומחה כירורגי בעל רישיון להיפנוזה רפואית, משלב בין טיפולי היפנוזה, טיפולי הומיאופתיה ורפואה סינית, וכן שימוש במכשיר הLPG לעיסוי הגוף, על מנת לבצע תהליך שלם ואיכותי של חיטוב הגוף שלכם. ביצוע של הטיפולים לאורך זמן מוביל אתכם אל תוצאות איכותיות, שיישארו אתכם לאורך שנים רבות, ולחיים בריאים יותר.

זה הזמן לדאוג לעצמכם, הרזיה מהירה אך לא נכונה זה לא חוכמה , זה הזמן לגשת לקליניקה לבריאות ואסתטיקה ולהתחיל תוכנית של חיטוב הגוף, ודף חדש בחיים שלנו – דיאטות מהירות יש בכל מקום אבל צריך לדעת איך לפעול נכון ויעיל.