עיצוב פנים - טיפול בקמטים

botox-thumbבחלוף השנים מאבד עור הפנים את מרכיביו השומרים על המראה הצעיר, הן בגלל הגיל, תהליכי הזדקנות כמו ספיגת העצם והחניכיים,הגרביטציה הגורמת לש'י השומן לצנוח,והן בהשפעת האקלים ובמיוחד קרינת השמש.התוצאה הופעת קמטים,נפילות ,דילדול העור,ופיגמנט ציות.

קיימות מספר שיטות לחידוש המראה הצעיר: ניתוחים פלסטיים למתיחת הפנים או פילינג עמוק, הכרוכים באשפוז, הרדמה כללית, כאבים והיעדרות מפעילות רגילה לשבועיים ועד חודש..

בשנים אחרונות חל שינוי ופותחו שיטות שמרניות המשיגות תוצאות טובות ללא סיכון ניתוחי ומאפשרים חזרה מיידית לשגרה תוך השגת תוצאות מידיות. מגמה זו באה לפי דרישת הציבור ונטייתו לטיפולים שמרניים, המאפשרים המשך קיום סדר היום ומהלך החיים הרגיל שלהם.

בטכנולוגית ההיי-טק מתקדמת מסונתזים באופן מלאכותי חומרים טבעיים הממלאים תפקיד חיוני במרקם הטבעי של העור כמו החומצה הילארונית . בהזרקת חומרים אלו לעור הפנים ניתן למלא את הקמטים, לגרום להחזרת חיוניות העור ולמראה צעיר ורענן.

 התוצאות הן מידיות ומרשימות,בשימושנו מגוון חומרים איכותיים כמו ו-Restilene perlen , מגוון מוצרי האיכות של STYLAGE וכן של JUVIDERM  .מוצרי חברתMERTZ-BELOTERO ועוד

אלו חומרים אמינים ומאושרים לשימוש אסטתי ע"י משרד הבריאות,איגוד הבריאות האירופאי והאמריקאיFDA  .

אלרגיה לחומר נדירה , תופעות לואי אפשריות,אדמומיות,כאב קל,ושטף דם(כחול)במקרים נדירים זיהום, לאחר הטיפול יש להמנע מחשיפה ישירה לשמש כשבוע. משך השפעת הטיפול לשנה שלמה

ובאזורים כמו עצמות הלחיים ומרזבי הדמעות לשנה וחצי.

בעזרת החומצה ההילרונית תוך ניצול הרכבים ומוצקויות שונות שלה ניתן לעצב את הפנים לבנות עצמות לחיים,להשלים ולמלא שקעים כמו בצידי המצח הנותנים לנו מראה כחקטי ולשנותו למראה רך ועגול דמוי לב  .באופן דומה ניתן למלא את העיגוליםהצלחות השחורות מתחת לעיניים המטרידות אותנו ומעניקות מראה עייף,מילויין מבהיר וממלא אותן ומעניק מראה צעיר ורענן.

קצרה היריעה מלתאר את הפוטנציאל הטמון בחומרי המילוי המאפשרים גם לתקן חוסר סימטריה,אף עקום, סנטר שקוע ועוד.......רוצים לדעת עוד מידע על מילוי קמטים וטיפול פנים מקצועי תגיעו לפגישת יעוץ אצל דר' נס.