הסרת שיער בקריות – כדי לבחור את הטיפול המתאים ביותר עבורך

תחום טיפולי הסרת השיער מציע מבחר של טיפולים מסוגים שונים, הנעזרים בטכנולוגיות שונות, המציעות פתרונות ארוכי טווח או כאלה שאינם למשך זמן ארוך. הטכנולוגיה המתקדמת הביאה בעקבותיה מבחר של פתרונות הסרת שיער בקריות, המאפשרים ליהנות מגוף חלק ויפהפה לאורך זמן רב, פתרונות שאינם מכאיבים וכוללים שימוש בטכנולוגיה יעילה במיוחד, המקובלת ברחבי העולם כולו. הפתרון הטוב ביותר, המוצע כיום, הינו טיפול הסרת שיער בקריות ובאזורים אחרים בארץ, העושה שימוש בטכנולוגית ה – SHR. טכנולוגית הסרת שיער בקריות זו ובאזורים שונים בארץ, מציעה תוצאות מרשימות ביותר, שעד לפני מספר שנים נראו כבלתי אפשריות.

 

מהי טכנולוגית SHR במסגרת טיפולי הסרת שיער בקריות

טיפולי הסרת שיער מציעים לכם טכנולוגיה חדישה במיוחד, המתאימה לכל סוגי העור, לעור שזוף וכן גם לעור כהה. טיפולי הסרת שיער בקריות מסוג SHR הינו טיפול המאפשר דילול מאסיבי במיוחד של השיער, עד לקבלתן של תוצאות אסתטיות יפות ומרשימות. במסגרתו של טיפול הסרת שיער בקריות מסוג זה נעשה שימוש במכשיר לייזר מיוחד הפולט חום או אור בעוצמה גבוהה, המתביית על פיגמנט השערה ומשמיד אותה. שימוש במכשיר מתקדם בשם Soprrano – SHR מבטיח טיפול ללא כאב וללא צורך באלחוש. טיפול ה – SHR הפך נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות במכוני קוסמטיקה רבים ומהווה פתרון הן לנשים והן לגברים המעוניינים להיפטר משיער בחלקים שונים בגופם. זהו פתרון יעיל ואיכותי מאד, שבניגוד לפתרונות להסרת שיער אחרים, מוביל לתוצאות מצוינות.

 

טיפולי הסרת שיער בקריות – כדי ליהנות מכל היתרונות

הקליניקה לבריאות ואסתטיקה של ד"ר אייל נס מציעה לכם מבחר של טיפולים אסתטיים שונים, לרבות טיפולי הסרת שיער – טיפולים מסוג SHR. ד"ר אייל נס, בעל הכשרה בתחום הכירורגיה וכן בטיפולים הקשורים לתחום הרפואה ההוליסטית, מזמין אתכם ליהנות ממגוון של טיפולים שונים, הכוללים טכנולוגיות חדישות במיוחד, המציעות פתרונות יעילים ביותר ולאורך זמן. בין אם מדובר בטיפולי הסרת שיער או טיפולים כירורגיים או אסתטיים אחרים, הקליניקה לבריאות ואסתטיקה של ד"ר אייל נס, הינה המקום המתאים ביותר עבורכם לעבור טיפולים מסוג זה וליהנות מהתוצאות הטובות ביותר. הקליניקה, הממוקמת במקום מרכזי ונוח להגעה, בקניון לב המפרץ, מציעה לכם אווירה נעימה ונינוחה, צוות מקצועי ומיומן העומד לרשותכם בכל עת ופתרונות מתקדמים וחדישים, הכוללים את מיטב הטכנולוגיה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולבחור לכם את הטיפול המתאים ביותר עבורכם. אנו עומדים לרשותכם בכל עת ונשמח להציע לכם את החידושים המובילים ביותר ובעלויות הנוחות לכם.