הסרת שיער בלייזר בחיפה

עבור אנשים רבים בארץ, גם אלה שגרים בצפונה, קיים אידיאל של יופי, אשר גורס כי צריך להמעיט בכמות השיער על הגוף. היום הדבר כבר מזמן לא חלום, אלא מציאות יומיומית – ניתן לעבור טיפולים של הסרת שיער בלייזר בחיפה, שהיא עיר מרכזית בצפון, וניתן למצוא בה כל מה שאנחנו צריכים. כמו כן, בשנים האחרונות התנפצו מספר סטיגמות – היום, לא רק נשים, אלא גם גברים רבים שגרים באזור הצפון, הולכים לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר בחיפה, ודואגים לשמור על הגוף שלהם שיישאר חלק ובריא.

התהליך של הסרת שיער בחיפה ובסביבה

אז איך למעשה מתבצע ההליך של הסרת שיער בלייזר בחיפה ? ע"י קרן לייזר שמכוונת אל העור שלנו. הלייזר חודר אל מתחת לעור, ומזהה את השערה. הלייזר יודע לזהות את השערה, ע"י ריכוז המלנין, שקיים בה באחוז גבוה יותר מאשר בשאר העור. הלייזר למעשה מסיר את השערה, ומשאיר אותנו חלקים. אחד היתרונות של הסרת שיער בלייזר בחיפה, הוא התוצאות הטובות שהיא מנפיקה אחוזי ההצלחה של הטיפול עומדים על כ90% – כלומר, מדובר ברוב המכריע של טיפולי הסרת שיער בלייזר בחיפה. חשוב מאד לציין, כי מדובר למעשה בדילול מאסיבי של השיער, כאשר צמיחתו מחדש, תהיה משמעותית ברמה נמוכה יותר, וכן תתבצע בצורה אסתטית יותר.

אחד החידושים האחרונים בתחום, הוא שימוש בטכנולוגיית הSHR. אחד הדברים שמייחדים מאד את הSHR הוא העובדה שאין שום צורך באלחוש המקום שעובר טיפול – הטכנולוגיה הזו מאפשרת לעבור טיפולים של הסרת שיער בלייזר בחיפה ללא כל תחושת כאב, ומניבה עדיין תוצאות גבוהות. כמו כן, שיטה זו מאפשרת גם לכהי העור שביניכם לעבור טיפול, שכן בטכנולוגיה זו, הלייזר מצליח להבדיל בין כמות המלנין הקיימת בעור, לבין זו הקיימת בשיער, למרות קרבתן.

רוצים לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר בחיפה?

אם אתם מחפשים מקום מקצועי, איכותי, ובעל ניסיון רב, לעבור בו טיפולים של הסרת שיער בלייזר בחיפה, הגעתם למקום הנכון! הקליניקה לאסתטיקה ובריאות, קיימת כבר משנת 1993, בניהולו של ד"ר איל נס, מציעה לכם תושבי הצפון לעבור טיפול של הסרת שיער בלייזר בחיפה בפשטות, במקצועיות, במהירות, ובלי כאבים! בקליניקה לבריאות ואסתטיקה, אנחנו עושים שימוש בטכנולוגיית הSHR החדשנית, כך שאנחנו גם פונים לפלח אוכלוסיה רחב יותר, וגם נותנים טיפול הרבה יותר נעים, מהיר, בלי כאבים – ועם תוצאות בשטח. הקליניקה לבריאות ואסתטיקה שוכנת בתוך מתחם לב המפרץ בחיפה- כך שקל להגיע אלינו מכל מקום בצפון.

הסרת שיער מקצועית הופכת למציאות, עם הצוות המקצועי והמיומן של הקליניקה לבריאות ואסתטיקה, אז בואו עוד היום!