הורדת שיער בלייזרהורדת שיער בלייזר

אנשים שמגיעים לגיל השלישי מרגישים כיצד תהליכי ההזדקנות הטבעיים משפיעים על שגרת חייהם, פתאום הגב כואב הרבה יותר מבעבר, פעולות פשוטות כמו הרמת חפצים או מעבר משכיבה לעמידה הופך להיות קשה ולעיתים כואב וניתן לראות את השפעות הגיל גם חיצונית על מראה העור, ובעיקר עור הפנים.

במהלך השנים העור מתחיל להיחלש ולהיות פחות חיוני ומתוח, דבר שמעניק את אפקט הנפילה וגלישת השומן הקיים בגוף ובעיקר באזור הפנים. זוהי הסיבה מדוע עור הפנים בגילאים אלו נראה עם הרבה קמטים ונפול, בעיקר באזורים כמו צידי הפה, מצח, לחיים וגם אזור הצוואר.

הודות לחידושים והתפתחויות בעולם הרפואה האסתטית, ניתן למצוא פתרון מצוין לבעיית הזדקנות עור פנים והעלמת קמטים באמצעות טיפול הרמת פנים בחוטים.

סוגי טיפול מתיחת פנים בחוטים

  • חוט מתכלה – הטיפול של מתיחת הפנים נעשה בשיטת של החדרת חוט מיוחד מתחת לעור הפנים. החוט המתכלה הינו חוט העשוי מחומרים טבעיים כמו חומצת חלב, שהינו מתכלה לאחר תקופת זמן אך אפקט המתיחה נשמר למשך זמן. על החוט ישנם מעין זיזים מיוחדים היוצרים את אפקט ההרמה, וכך הם מושכים את העור כלפי מעלה ומחזירים לעור הפנים את המראה המוצק והמתוח.
  • חוט קבוע – טיפול נוסף המתבצע באמצעות חוטים, הינו טיפול מתיחת פנים הנעשה עם החדרת של חוט קבוע שנשאר מתחת לפני עור הפנים. חוט זה עשוי מחומר חזק ואיכותי כמו ניילון, וגם הוא מעניק מתיחה איכותית ויעילה של עור הפנים באזור הגבות, מצח וצוואר.

טיפול אפקטיבי

המרדף אחר סטנדרט היופי רק הולך וגובר ואנשים מחפשים אחר אפשרויות שונות לחטב את הגוף, ליפות אותו ולהפוך אותו ליותר מושלם לפי הנורמות החברתיות ובעיקר כדי להרגיש יותר בטוחים ושלמים עם עצמם. אנשים רבים עושים הסרת שיער בלייזר כטיפול קוסמטי שמטרתו היא להיפתר מהשיער העודף ולהציג גוף חלק יותר, נעים יותר ואסתטי יותר. יש לכך יתרונות רבים אחרים כמובן כמו במקרים של צמיחת יתר או ריח נודף ועוד.

הורדת שיער בלייזר מצרכים אסתטיים:

  • במקרה של גוף אסתטי ונעים יותר למגע. אנשים רבים, גברים ונשים כאחד, ירצו לעשות הורדת שיער בלייזר על מנת להוריד את השערות מגופם וליהנות מגוף חלק יותר שגם נראה טוב יותר כלפי חוץ.
  • צמיחת יתר? באמצעות טיפולי הסרת שיער בלייזר ניתן להפחית משמעותית את כמות השיער בגוף. חלק מהטיפולים יהיו שונים בין אדם אחר לאחר בשל נתוניו האישיים אולם הטיפול יכול לסייע לכם בהפחתה של השיער במקום בשיטות הסרת שיער כואבות ולא נעימות אחרות.
  • ריח נודף – אחת הבעיות של אנשים עם שיער רב היא הריח הנודף מהם. אנו מזיעים רוב היום גם אם אנו סתם עומדים בשמש והמצבור של השערות לא עוזר לנו להישאר נקיים ואסתטיים יותר אלא גורם לכך שהריח והשיער יתפסו בשערות ויתרמו לנידוף הריח כלפי חוץ מה שעשוי להיות לנו ולסובבים אותנו מאוד לא נעים.

האם יש דבר כזה הסרת שיער לצמיתות?

חשוב להבין כי אין דבר כזה הסרת שיער לצמיתות. גם טיפול הלייזר המתקדמים אשר פועלים אל תוך שורש השערה מסירים את השערות לאורך שנים רבות אך עדיין לא יכולים להסרת הסרת השיער לצמיתות. גם הFDA קובע כי הטיפולים הללו מסייעים להפחתה משמעותית בצמיחת השערות אולם הגוף שלנו מייצר שערות בהתאם לתנאים רבים אחרים ואלה גם משתנים בהתאם לסוג האדם: גבר, אישה, ילד, אדם בוגר, הורמונים, הריון, גיל ההתבגרות ועוד. על כן אף טיפול שיש כיום עדיין לא יכול להיות אבסורדי עבור כל סוגי האנשים ולהסיר את השערות לגמרי. לפרטים נוספים והתייעצות בנוגע לטיפול הורדת שיער בלייזר צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

שאינו פולשני

תהליך הטיפול של הרמת פנים באמצעות חוטים נחשב לבטוח ולא פולשני, זאת מכיוון שמהלך הטיפול לא מתבצע תחת הרדמה מלאה ואינו מצריך תהליך ניתוחי שגרתי. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית בלבד עם משחה מאלחשת, הרופא מבצע חתכים זעירים באזורים בהם יוחדרו החוטים, ודרכם הוא מעביר את חוט ההרמה תוך מתיחה ומשיכה של העור.

לאחר ההליך צפויים להיות כאבים קלים ותחושת אי נוחות זמנית, אך אין כל מניעה לחזור לפעילות שגרתית מיד לאחר מכן. אפקט המתיחה נשמר במשך שנים רבות, ואף יותר בטיפול עם חוטי הרמה קבועים.